Jeżeli szukasz wybudowanego budynku w doskonałej lokalizacji na siedzibę firmy w BUKU obok Autostrady A2 (5 km) Warszawa – Berlin, 25 km od Poznania i bezpośrednio przy trasie krajowej (307) - to zapraszam do współpracy.
Ujęcia z drona - film: www.youtu.be/SQR6l-lkD_w
(skopiuj do przeglądarki a jeżeli coś się nie uda napisz lub zadzwoń to prześlę Tobie link)
Budynek biurowo - usługowy, 2 kondygnacyjny (parter + I piętro) ma powierzchnię 368 m2 i jest osadowiony na działkach o łącznej powierzchni 1202 m2 z dojazdem drogi asfaltowej obok obwodnicy Buku, drogi krajowej 307 Poznań - Nowy Tomyśl.
DLA NABYWCY NIERUCHOMOŚCI MOŻLIWOŚĆ
INDYWIDUALNEGO DOSTOSOWANIA DO POTRZEB!
Spacer po budynku http://www.panotica.com/panorama-Zv3XkB1G
Kupując nieruchomość:
Zainwestujesz w doskonałą lokalizację logistyczną (obok autostrada, dojazd - 15 minut Poznań)
Zaoszczędzisz na ogrzewaniu a Twoje miejsce pracy będzie cichym miejscem dzięki ścianom nośnym o grubości 20 cm z bloczków z betonu komórkowego i o grubości ocieplenia 20 cm.
Nie stracisz właściwości izolacyjnych dachu poprzez ocieplenie dachu styropian o grubości 5-25 cm,
Ciche i ciepłe okna dzięki 6 komorowym profilu BLUEVOLUTION 82 mm i okuciami MACO oraz z pasywnym rozwiązaniem pakietu 3 szybowego z ciepłą ramką.
Zaoszczędzisz czas i pieniądze, gdyż w standardzie będzie wybudowany parking z kostki brukowej na minimum 12 miejsc dla samochodów osobowych.
Będziesz miał komfortowy dojazd do firmy poprzez dojazd do drogi krajowej 307, obwodnicy Buku a dalej Autostrady A2.
Dostępne media: Woda, prąd, gaz, kanalizacja
Możliwość dostosowania rodzaju ogrzewania, poprzez piec gazowy po rozwiązania fotowoltaniczne.
Przewidywane zakończenie prac budowlanych II kwartał 2020 r.
Budynek skierowany do firm.
CENA: 2 500 000 NETTO + VAT
UDZIELAMY POMOCY KREDYTOWEJ W ZAKUPIE NIERUCHOMOŚCI.